Dovolenky pre tých, ktorí nestihli dovolenku pri mori
2 mins read

Dovolenky pre tých, ktorí nestihli dovolenku pri mori

Nájsť dobrú dovolenku pri mori je čoraz horšie. Ľudia, ktorí odmietajú akýkoľvek iný typ dovolenky, využívajú posledné last minute dovolenky. Tí, ktorí ale radi skúšajú niečo iné, vyskúšajú aj dovolenku na Slovensku alebo v blízkom okolí. Čo vás môže zaujať viac ako more?

shutterstock_225348229

Zaujať vás môžu kúpele v Maďarsku

Nielen Slovensko je bohaté na kúpeľné mestá. Aj naši južný susedia disponujú peknými kúpeľnými mestami. Výhodná poloha maďarských kúpeľov a skvelé podmienky na relax lákajú slovenských občanov za relaxáciou práve sem. Ak teda ešte nemáte plán, ako využiť posledné letné dni v tomto roku, využite lacné pobyty v maďarských kúpeľoch. Čakajú vás príjemné služby a pekné prostredie. Doprajte svojmu telu trošku relaxácie. Zaslúžite si to.

Postačí vám víkendový pobyt v kúpeľoch?

Ak nemáte k dispozícii veľa dovolenky, môžete využiť výhodný víkendový wellness pobyt v Maďarsku. Dostanete sa tam rýchlo. Stačí, keď sa napojíte na diaľnicu a za pár hodín ste na mieste. Krásne ničím nerušené prostredie famóznych maďarských kúpeľov je balzamom na dušu pre všetkých zaneprázdnených. Pobaľte svoju rodinu a oddýchnite si ďaleko od povinností.

Alebo dovolenka v Tatrách?

V prípade, že neobľubujete máčanie v horúcej termálnej vode, môžete skúsiť dovolenku v Tatrách. Ak vám takýto pobyt nevyhovuje z dôvodu prítomnosti psíka v domácnosti, nájdite si pobyty so psíkmi vo Vysokých Tatrách. V Tatrách sa stretnete s hotelmi, ktorým nerobí problém prítomnosť štvornohých miláčikov.

Aj keď je leto už na konci, nezanedbávajte oddych. Stačí, keď využijete posledných pár dní leta na relaxáciu buď v horách, alebo pri mori. Navštívte web interspa.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *