Aký typ vykurovania je pre vás najideálnejší?
2 mins read

Aký typ vykurovania je pre vás najideálnejší?

Súčasný trend vo vykurovacích systémov sa drží pri ekologických typoch vykurovania. Niet pochýb o tom, že práve takýto typ vykurovania si zaslúži zlatú medailu. Naše už dosť znečistené životné prostredie si zaslúži ten najlepší prístup. Ak chcete prispieť k ozdravovaniu planéty, voľte si ekologické typy vykurovania. Medzi ekologické typy vykurovania patria plynové kotle a podlahové kúrenia.

shutterstock_148441493

Podlahové kúrenie

Ako sám predajca podlahového kúrenia Wolf tvrdí: „Podlahové kúrenie prináša komfort a pohodu.“ Podlahové kúrenie chráni zdravie celej vašej rodiny pred alergiou, rovnomerne prehrieva miestnosť a dokáže vám výrazne znížiť náklady na vykurovanie.

Náklady na vykurovanie vám dokáže znížiť až o neuveriteľných 30%, čo je pomerne veľa. Podlahové kúrenie je tvorené rúrkami Gabotherm z polybuténu, ktoré sú vysoko odolné voči vodnému kameňu. Pri výbere podlahového kúrenia určite zohľadňujte kvalitu rúrok, aby sa nestalo, že po krátkej dobe od inštalácie kúrenia budete musieť volať opravárov. Optimálny priemer rúrok sa odhaduje na 15 mm.

Kúrenie plynovým kotlom

Kúriť plynovým kotlom môžete iba v tom prípade, ak máte prípojku k zemnému plynu. Kondenzačné plynové kotly sú najčastejšie využívané v rodinných domoch a vo väčších bytových jednotkách. Sú nadčasové, stacionárne alebo závesné, s prietokovým ohrevom, s externým alebo integrovaným vrstvovým zásobníkom. Takýto typ vykurovania patrí k najideálnejším. Ak máte záujem o takýto typ, skontaktujte odborníkov od Wolf. Nemecká kvalita vám garantuje vysokú životnosť a maximálnu spoľahlivosť.

Necíťte cez zimné mesiace chlad v domácnosti a spoľahnite sa len na overených predajcov. Či už si zvolíte podlahové kúrenie alebo vykurovanie plynovým kotlom, vaše rozhodnutie bude správne. Okrem takýchto typov vykurovania vám Wolf ponúka aj bonus v podobe užitočných ohrievačov vody. Zabezpečia vám teplú vodu za akýchkoľvek podmienok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *