Štiavnické vrchy – raj pre dovolenkárov
2 mins read

Štiavnické vrchy – raj pre dovolenkárov

Štiavnické vrchy sú prirodzene krásnym prostredím v srdci Slovenska. Ak nemáte ešte žiaden plán na letnú dovolenku a voľno sa nezadržateľne blíži, skúste si rezervovať termín dovolenky práve v Štiavnických vrchoch. Nachádza sa tam jeden fantastický hotel Salamandra, ktorý ponúka bohatý program nielen pre páriky, ale aj pre celé rodiny.

shutterstock_195507533

Nudiť sa tu určite nebudete ani cez leto, ani cez zimu. Cez zimu si môžete vychutnávať lyžiarske stredisko Salamandra resort a klzisko. V lete zase letnú lanovku, množstvo cyklotrás a náučné chodníky.

Čaká vás aj wellness

Ak by ste mali chuť na čľapkanie, nemusíte v okolí hľadať žiadne kúpaliská. Priamo v hoteli môžete nájsť najlepšie wellness centrum. Hovorí sa, že Salamandra hotel je najlepším slovenským wellness hotelom. Príďte sa aj vy presvedčiť o kvalitách tohto hotela už toto leto. Verte, že lepší wellness na Slovensku určite nenájdete. Veď kto by nechcel relaxovať v srdci prírody?

Aj rodinky s deťmi si prídu na svoje

Rodinky s detičkami často vynechávajú dovolenku pri mori. Cestovanie k teplému moru je už dávno tabu a rodinky radšej využívajú dovolenku v slovenských horách a dovolenkových strediskách. Okrem Vysokých Tatier vás môžu zlákať Štiavnické vrchy. Salamandra je rodinný hotel. Počas vášho pobytu dokáže zabezpečiť program pre vaše detičky a ponúkne vám kompletný izbový servis pre deti (nočníky, kôš na plienky, prebalovací pult a mnohé iné).

Ešte stále neviete, kam ísť na dovolenku? Skúste Štiavnické vrchy, konkrétne hotelový komplex Salamandra. Salamandra je raj pre dovolenkárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *