Cestujete? Zbytočne neriskujte
2 mins read

Cestujete? Zbytočne neriskujte

Nikdy ste nemohli cestovať lacnejšie ako dnes. Či už letecky vďaka nízkonákladovým spoločnostiam ako Ryanair, Wizzair či easyJet alebo vďaka lacným autobusom od Student Agency či Flixbus. Za pár desiatok eur môžete precestovať pol Európy. Preto by ste si mali dať pozor na to, aby ste boli poistený. Lebo platiť náklady na liečenie v zahraničí môže veľmi ľahko zastaviť vašu cestovateľskú vášeň.

shutterstock_179570795

Poistenie online

Ak si hovoríte, že nemáte čas riešiť poistenie na hory či na dovolenku, lebo to trvá zbytočne dlho a je s tým veľa opletačiek, asi zabúdate na rýchle a pohodlné online poistenie. Navštívte stránku Europska.sk a vyriešte poistenie na hory či na dovolenku za 19 eur na rok bez toho, aby ste museli vyjsť z domu. Krytie tejto poistky na liečebné náklady je do výšky 225 tisíc eur. Čo poviete, nie je lepšie zaplatiť 19 eur ako zaplatiť tisícky eur kvôli zlomenej nohe v rakúskych Alpách?

Cestujete veľa? Ročné poistenie je pre vás

Môžete sa poistiť aj na určité obdobie, ale ak cestujete veľa a pravidelne, je pre vás ročné cestovné poistenie ideálne. Europska.sk vám ho ponúka za rovnakú cenu ako poistenie na hory – 19 eur. 365 dní nebudete musieť riešiť to, koľko zaplatíte, keď stúpite na ježka v Chorvátsku či keď zablúdite pri turistike v Alpách a bude vyhlásená po vás pátracia akcia. Viete o tom, že horská služba používa na hľadanie stratených turistov helikoptéru a preplatiť takýto výjazd vás môže stáť aj 10-tisíc eur. Samozrejme vtedy, ak nemáte poistenie.

Zbytočne riskovať je hlúposť

Cestovať po svete a nemať ani základné poistenie za 19 eur nie je odvaha, ale hlúposť. Preto neváhajte a navštívte stránku Europska.sk, kde nájdete poistenie na lyžovačku, dovolenku či iné krátko aj dlhodobé poistenia. Neriskujte, neoplatí sa vám to, lebo tie liečebné poplatky bude musieť niekto zaplatiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *