Čo nás vie na predajcoch vždy nahnevať?
1 min read

Čo nás vie na predajcoch vždy nahnevať?

Keď niečo potrebuje, stačí nájsť na internete e-shop, v ktorom sa daný produkt nachádza a je cenovo najvýhodnejší. Keď však prídete do obchodu, kúpu riešite cez predávajúceho, ktorý nie je vždy najpríjemnejší. Čo nás vie na predajcoch vytočiť do nepríčetnosti? Napríklad toto.

Neustále sliedenie

Aj vám vadí to, keď za vami predajca neustále chodí a sleduje každý váš krok? Ich povinnosťou je striehnuť na to, aby nejaký zákazník neodcudzil nejaký tovar, ale niektorí predajcovia to robia naozaj okato a či chcú, či nie, zákazníka od kúpy skôr odradia.

Neochota poradiť pri výbere

Ak vstúpite do obchodu zameraného na predaj váh, rozhodne budete potrebovať poradiť pri kúpe. Môže sa stať, že narazíte na predávajúceho, ktorý vám nebude ochotný poradiť ktorá váha by sa vám viac oplatila a či zrovna tá, ktorú držíte v rukách, je kvalitná. Takýto predávajúcu zjavne nerád pracuje vo firme a najradšej by bol, keby ho ani jeden zákazník neotravoval.

Ponúkanie aj toho, čo nepotrebujete

Aj takýto predávajúci vás môže vytočiť do nepríčetnosti. Začne vám ponúkať rôzne obchodné váhy, pritom vy budete potrebovať len plošinové váhy. Ani príliš veľká neochota predávajúceho, ale zase ani príliš veľká vtieravosť nie je vhodná.

Ideálny predávajúci je ten, ktorý keď za nim prídete, je ochotný vám poradiť, poprípade vám odporučiť iný typ výrobku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *