Liečba erektilnej dysfunkcie: Môže vášmu partnerovi pomôcť jedlo a strava?
3 mins read

Liečba erektilnej dysfunkcie: Môže vášmu partnerovi pomôcť jedlo a strava?

Chúlostivý problém, ktorým trpí väčšina mužov, a to už v mladom veku od 35 rokov. Pomôcť sa dá všeličím, základom je, aby to bolo k spokojnosti oboch partnerov. Pri liečbe erektilnej dysfunkcie dokážu pomôcť niektoré lieky, vhodná náhrada testosterónu alebo chirurgické implantáty. Spolu s lekárskym ošetrením vie pomôcť aj zmena stravy a životného štýlu, čím sa vie vývoj tohto ochorenia pozitívne ovplyvniť k lepšiemu.

Bežné odporúčania lekárov

Erektilná dysfunkcia je neschopnosť človeka mať alebo udržiavať erekciu.Zvyčajne ale nie je dôvodom na veľké obavy. Časté problémy s erekciou však môžu spôsobiť stres, konflikt vo vzťahu alebo stratu sebaúcty. Lekári v takomto prípade odporúčajú účinné a osvedčené lieky na úpravu erekcie vrátane viagry a Cialisu. Tie ju môžu liečiť veľmi úspešne a vo väčšine prípadov veľmi rýchlo znižovať prvé príznaky ochorenia.

Ťažkosti s erekciou, ktoré sa prejavujú u vášho partnera môžu súvisieť s prietokom krvi do penisu. K jeho zhoršeniu môže samozrejme prispieť aj nezdravý životný štýl. V tomto smere by ste si mali položiť ruku na srdce a opýtať sa samých seba, či ste pre druhú osobu, v tomto prípade partnera dobrým príkladom?

Kde nájsť riešenie?

Alkohol, fajčenie a niekedy aj nadmerné množstvo kofeínu, to všetko patrí k faktorom, ktoré sa podpisujú pod zúženie ciev a následného spomalenia krvného prietoku vo vašich žilách. Erektilnú dysfunkciu vyliečite opačným účinkom. Prekrvením celého tela, pohlavných orgánov nevnímajúc. Na podobnom princípe fungujú tabletky na erekciu, ktoré svojím zložením pomáhajú nejednému mužovi prekonať jeho najťažšie obdobie v živote.

Ponúknite mu čokoládu

Štúdie ukázali, že antioxidačné zlúčeniny nazývané flavonoidy môžu prispieť k zlepšeniu v oblasti kardiovaskulárnych problémov a sem sa zaraďuje aj spomínaný krvný obeh a tlak krvi. Flavonoidy zvyšujú prietok krvi a koncentráciu oxidu dusnatého v nej. Čokoláda, najmä tmavej odrody, je bohatá na tieto zlúčeniny. Mliečna čokoláda má ich obsah nižší a podiel cukru v nej je naopak vysoký.

Ako prospešné sa ukázali aj pistácie. Ich konzumácia po niekoľkých týždňoch pomohla so zlepšením v oblasti s poruchami erekcie, tiež sa podpisujú pod znižovanie cholesterolu, čo je pre organizmus ďalšie plus. Skúste to všetko poradiť aj partnerovi a výsledok vás možno prekvapí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *