ČO O VÁS VYPOVEDÁ VÁŠ STRIH V NOHAVIČKÁCH ?
2 mins read

ČO O VÁS VYPOVEDÁ VÁŠ STRIH V NOHAVIČKÁCH ?

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že podľa strihu vášho prirodzenia sa dá zistiť vaša povaha ? Preto sa nevenujte len strihaniu vlasov a nechtov. Zamerajte sa aj na iné partie vášho tela, aby vypovedalo o vás len to najlepšie. Pozorne čítajte a dozviete sa, ako na tom ste.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/721951
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/721951

Prirodzená krása

Milovníci zdravého štýlu a prírody. To sú muži, ktorým sa ohanbie a lá zarastený prales bude páčiť. Ženy s týmto strihom sú väčšinou typy, ktoré sa nehanbia byť iné a sebavedomé. Veď v tomto storočí je trend depilovať si každú časť tela najviac ako to je len možné. Preto tieto ženy vyčnievajú z davu a sú znakom zrelosti a ženskosti. Pozor, najlepšie tento strih svedčí v povestnom venušinom trojuholníku.

Pásik pokušenia

Dokonale vyholené ohanbie a len pásik v strede evokuje v mužoch pocit, že už nie ste malé dievčatko. Taktiež to mužom príde nanajvýš sexy pretože je to ako pristávacia dráha k potešeniu. Ako vysoké opätky, ktoré z normálneho dievčaťa spravia dračicu. Ženy s týmto strihom dobre vedia čo chcú a to aj dostanú. Sú to vypočítavé a cieľavedomé ženy, ktoré neradi prehrávajú.

Brazílska nevinnosť

Tento strih ste už isto zazreli, ak ste si pozreli aspoň raz film s hviezdičkou. Nosí to každá pornoherečka a modelka. Asi už tušíte o čo ide. Je to nahladko oholené ohanbie. Ženy s týmto strihom ulahodia mužom, ktorí majú radi orálny sex. Chlapom to príde nežné, jemné a nevinné. Ženy s týmto strihom sú väčšinou kľudné, nevýbušné a vedia riešiť problémy s chladnou hlavou.

Strihanie ohanbia je ako strihanie vlasov. Tiež vás po čase už nudí ten istý strih či farba. Prečo to teda neaplikovať aj do vašich nohavičiek. Nie len, že sa budete cítiť viac sexy, ale ocení to aj váš partner. A verte, že ak vystriedate rôzne strihy, váš partner vás bude milovať ešte viac a bude chcieť skúšať nové veci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *