Keď nám muž padne za obeť
2 mins read

Keď nám muž padne za obeť

Často nadávame, aké sú chlapi hnusné charaktery, no my ženy tiež nie sme nijaké nevinné ľalie. Nejdeme hovoriť o nevere, ale o neviazaných flirtoch, ktorým holduje v snahe zvýšiť si sebavedomie po škaredom rozchode. Aj vy si zlomené srdce liečite pomocou nič netušiaceho náhradníka? Tak to si dávajte pozor, aby ste svoje malicherné správanie neoľutovala kvôli tomu, že vám počas provizórnej sexuálnej kúry neušiel ten pravý.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1321733
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1321733

Zo skrachovaného vzťahu sa každá z nás dostáva svojim spôsobom. Jedna čokoládou, druhá depresiami a iná si svoju osamelosť kompenzuje novou známosťou, ktorá jej pomôže vyliečiť sa zo životného sklamania. Či už je to neznámy chlap alebo trpezlivý kamarát, obidvaja majú smolu. A vy viete prečo. Doslova ich využívate na to, aby ste si kompenzovala predošlú stratu, takže sú akýmsi núdzovým riešením vášho opusteného a nevyrovnaného ja, ktoré chce mať v rezerve utešovateľa citov a telesných chúťok zároveň. Myslíme si, že taký prístup by sa nepáčil ani jednému mužovi. Nehovoriac o tom, ako by ste sa cítili v jeho koži vy.

Radšej si neberte príklad z prelietavých pováh kamarátok, ktoré sa po rozchode otrasú a hneď bezhlavo skáču ako šelmy na plachú korisť. Aj podľa psychológov povestné pravidlo, že klin sa klinom vybíja, v láske nezaberá, pretože smútok zo skončeného vzťahu treba vyplakať. Po období, ktoré hlboko zasiahlo vašu osobu, potrebujete hlbokú duševnú očistu, v ktorej dáte priestor doznieť emóciám, citom, nahromadenej zlosti či sklamaniu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *