2 mins read

Čo si obliecť, keď chcete zažiariť?

Módne trendy sú prelietavé ako motýľ. Sadnú si na chvíľku na jeden kvet, no o pár sekúnd už letia preč. To, čo v motýľom živote je jedna sekunda, v ľudskom živote znamená rok. Aj tento rok je znakom toho, že móda sa recykluje. Na tom nie je nič zlé, je to len dôkaz toho, že to, čo bolo v móde kedysi bolo  (väčšinou) pekné. A aké sú trendy tento rok? Čo sa považuje za módne dámske oblečenie? A čo nesmie chýbať vo vašej skrini v roku 2015?

Topánky

Rok 2015 opäť ako ten minulý a aj predminulý praje dámskym teniskám. Najlepšie sú allblack, allwhite, pestrofarebné a s milými vzormi – mačiatka, Disney postavičky či kvietky. Výhodou tenisiek je, že si ich môžete obuť prakticky k čomukoľvek. Jasné, nie každému sa to páči, no móda to dovoľuje. Okrem toho sú trendy slip ony – našuchovacie topánky bez šnúrok. Aké farby sú medzi nimi obľúbené? Vínová, čierna, biela a zvieracie vzory – hadia či krokodília koža.

Samozrejme, že tento rok neostali naprázdno ani klasiky – lodičky na všetky spôsoby – pastelové aj výrazné farby. Ženskosť ešte nevymrela. A v horúcich dňoch zažiarte so sandálkami. Či už jednoduchými, s rôznymi ozdobnými kamienkami, gladiátorskými alebo tými, ktoré sa vám páčia. Vaša noha to ocení a móda tiež.

Oblečenie

Skvelo vyzerá svieža áčková sukňa – v pastelových, výrazných farbách alebo s kvetovaným vzorom s bielou obtiahnutou blúzkou a lodičkami či sandálkami na opätku. Nádherná letná, svieža a žiarivá ženská kombinácia. Samozrejme, pri formálnejších príležitostiach to môžete vymeniť za vzdušné letné šaty na všetky spôsoby.

Aké sú obľúbené dámske bundy? Rozhodne to sú kratšie rifľové bundičky, ktoré máte dovolené nosiť praktiky k čomukoľvek. Okrem toho sú to kožené bundy, ktoré sa stávajú ďalšou nesmrteľnou klasikou. Samozrejme nie každý štýl koženej bundy je trendy. Najlepšie sú bundy z čiernej kože so zapínaním do kríža a vypchávkami na ramenách. Takto vyzerajú v kocke módne trendy pre rok 2015.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *