Nožičky im rýchlo rastú
2 mins read

Nožičky im rýchlo rastú

Deti sú najväčšia radosť v rodine. Všetci ich obskakujú, cez deň vám vyčarujú úsmev na tvári a v noci zase pridajú pár vrások, keď k nim musíte každú chvíľu chodiť. Dennodenné prechádzky im nesmú chýbať, nech už je vonku akékoľvek počasie. Do kočíka ich vždy dobre vystrojíme a maminky by nemali zabudnúť, že dôležitá je pre ne aj správna detská obuv. Tá sprevádza ratolesti po celý čas. Dokonca aj vtedy, keď bezpečné prostredie kočiarika opustia a začnú behať hore-dole už po vlastných. Mamičky, ktorých deti už vyrástli si iste spomínajú, ako často im museli topánky meniť. Nielen preto, že sa potrhali alebo pošpinili. Nohy totiž nikdy nerastú rýchlejšie, ako na začiatku života.

shutterstock_174729107

Pár, ktorý dnes kúpite bude s najväčšou pravdepodobnosťou na ďalšiu sezónu nepoužiteľný, pretože ich jednoducho už nikto neobuje. To je známy fakt, a preto volia mamičky nekvalitnejšie, no lacnejšie oblečenie, ale aj topánky. Zle tvarované podrážky môžu však nakoniec nohe viac ublížiť, ako pomôcť. Nedivte sa potom, ak musí váš syn či dcéra nosiť mäkké ortopedické šľapky.

Môžete tomu predísť!

Vaše ratolesti si odteraz budú môcť vybrať topánky, aké sa im páčia! Ak sa v ortopedických šľapkách necítia dobre, vyberte im ako prezuvky papuče. Na behanie vonku pre nich máme aj pohodlné botasky. Nájdu si svoje aj chlapci, aj dievčatá! Neľutujte žiadne euro, ktoré miniete pre pohodlie vášho potomstva. Aj pre nich je chodenie dôležité. Nenechajte ich behať vonku len tak v hoci čom. Investujte do kvalitnejšieho páru, ktorý vydrží dlhšie a peniaze sa vám vrátia. Nevadí, ak ich potom už neobujú. Zachovalé topánky môžete predsa vždy posunúť niekomu známemu, prípadne mladšiemu súrodencovi. Dvihnite ruky tí, ktorí nenosili botasky po starších súrodencoch. Naše topánky vydržia viac, ako jednu sezónu a prežijú dokonca aj každodenné hry na ihrisku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *