Dokonalý relax po zime? Kúpele so zlatými procedúrami
2 mins read

Dokonalý relax po zime? Kúpele so zlatými procedúrami

Túžite po poriadnom oddychu, ale nechce sa vám čakať na letnú dovolenku? Ak máte množstvo pracovných povinností, tak sa vám nečudujeme, do dovolenkovej sezóny je ešte dosť veľa času. Otázkou však je, čo s tým?

Vedeli ste, že zlato má bohaté liečivé účinky?

A čo takto zažiť priam kráľovský oddych, aký ponúkajú len luxusné 5 hviezdičkové hotely? Najvyššie štandardy, čo sa vybavenia a služieb pre hostí týka, sú presne tým, čo teraz potrebujete. A viete, čo by bolo ešte lepšie? Ak by takýto hotel bol súčasťou luxusných kúpeľov.

Len v luxusných kúpeľoch vám bude dopriate luxusnej starostlivosti, akoby každá časť vášho tela bola zo zlata. Keď už spomíname zlato, čo takto podstúpiť liečbu zlatom? Možno ste to nevedeli, ale zlato má bohaté liečivé účinky. A nemyslíme to v tom zmysle, že každý by sa mal lepšie, keby má zlaté tehličky v trezore.

Zlaté plátky, ktoré sa pri takejto liečbe využívajú, pôsobia regeneratívne na pokožku, zlepšujú jej prekrvenie a pôsobia omladzujúco. Keď sa k tomu pridá liečivá voda, bez ktorej by kúpele neboli kúpeľami, blahodárne účinky takejto terapie to len znásobí.

Obľúbené procedúry so zlatom

A ako vlastne takáto zlatá kúra prebieha? Zlatých procedúr je viacero. Keďže hovoríme o kúpeľoch, zvyknú sa kombinovať liečivé účinky zlata a liečivej vody v podobe kúpeľa vo vode obohatenej o čiastočky pravého 24-karátového zlata. Po takomto kúpeli je ideálne absolvovať zlatý zábal, počas ktorého budú čiastočky zlata a minerály prenikať do vášho tela.

Žiadny zoznam procedúr nemôže byť kompletný bez dobrej celotelovej masáže. V tomto prípade ide o celotelovú zlatú masáž. Počas nej bude použitý špeciálny masážny olej, v ktorom bude zamiešané 24-karátové zlato. Aby vám zlato preniklo čo najhlbšie do tela, po masáži je ideálny hrejivý zábal.

Obľúbenou zlatou procedúrou je aj zlatá maska. Pri nej sa na vašu tvár aplikuje maska, ktorá pozostáva výlučne z čistého 24-karátového zlata. Naplno tak pocítite omladzujúce účinky zlata na pokožku.

Zdroj obrázka:

Autor: VikaNorm / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *