2 mins read

Kávovary DeLonghi

Ak chcete pri výbere svojho kávovaru staviť na kvalitu, potom sú pre vás kávovary Delonghi ideálnou voľbou.

Malá rodinná firma založená už v roku 1902 v talianskom meste Treviso, sa vďaka svojmu dôrazu na excelentnosť a neustále zlepšovanie postupne rozrástla a už v päťdesiatych rokoch to bola spoločnosť prvotriednej úrovne. Vývoj však pokračoval aj naďalej a Delonghi sa vďaka výnimočnému citu pre detail stala synonymom precízneho spracovania a jedinečného, talianskeho dizajnu. Dôvodom je hlavne inovatívny prístup k vývoju nových produktov inšpirovaný praktickými potrebami domácnosti po celom svete, podnikateľský duch rodiny De Longhi a oddanosť novým nápadom.

Hoci sa pôvodne zameriavali na klimatizácie a vykurovacie zariadenia, dnes sa sústreďujú v prvom rade na spotrebiče do domácnosti. Z nich hlavným segmentom sú najmä v poslednom desaťročí kávovary.

Ako tvrdia, cieľom firmy je byť jednotkou na celosvetovom trhu s týmto artiklom. Z tohto dôvodu vyvinuli množstvo modelov, z ktorých si každý znalec kávy určite vyberie. Od tých najmenších kávovarov, až po plne automatické stroje na espresso, Delonghi ponúka širokú paletu produktov, ktoré majú niekoľko spoločných vlastností.

Sú naozaj unikátne, jednoducho ovládateľné, s dlhou životnosťou a inovatívnou kombináciou povrchových úprav. Navyše, skvelý vzhľad týchto výrobkov z nich robí ozdobu každej kuchyne.

Čo je ale najdôležitejšie, kávovary Delonghi pre vás vytvoria nápoj výnimočnej chuti, tú pravú, talianskú kávu. Či už si radi doprajete Cappuccino, Espresso, alebo len vaše vlastné Latté výber jedného z produktov tejto značky bude pre vás zárukou, že vaše rána budú začínať šálkou, ktorá, ako hovorí motto firmy: „Premení váš všedný deň na jedinečný!“

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *