2 mins read

Kávovary Wik

Každý milovník kávy, ktorý si chce pripraviť autentické talianske kávové špeciality aj v pohodlí domova či kancelárie určite ocení kvalitu, vlastnosti a dizajn kávovarov z dielne nemeckej spoločnosti Wik. Heslom Wik je SIMPLY THE BEST. A toto heslo aj dodržiavajú pri výrobe každého jedného výrobku. Spočiatku sa spoločnosť zameriavala len na malú elektroniku pre domácnosti, no od 90. rokov sú jej silnou stránkou aj kávovary.

Kávovary Wik sú dostupné už aj u nás – a to v podobe plne automatických kávovarov, ako aj cappuccino a espresso kávovarov. Majú mnoho skvelých funkcií, nájdete ich v niekoľkých vybaveniach. Napriek tomu, že ich ponuka kávovarov je v porovnaní s inými spoločnosťami pomerne malá, kvalita kávovarov nezaostáva. Chváliť sa môžu „mašinami“ s tlakom až do 16 barov! Capuccino a espresso kávovary sľubujú kvalitný výsledok, čoho zárukou by mali byť funkcie, ktoré tieto kávovary ponúkajú – možnosť predhriatia šálok, Termoblok s automatickým vyprázdňovaním prebytočnej vody, ktorý garantuje lepšiu arómu vďaka čerstvej vode pre každú šálku…
Aj plne automatické kávovary Wik Vám majú čo povedať – v prvom rade Vás určite zaujmú nevšedným, moderným a elegantným vzhľadom. Neskôr sa zamilujete aj do kávy, ktorú Vám pripravia vždy vynikajúcu. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia si hrubosti pomletia kávy, 5 stupňov možnosti výberu množstva kávy (podľa toho, na ako silnú máte chuť). Okrem toho disponujú tieto kávovary Wik aj funkciou penenia mlieka. Navyše, káva sa zomelie vždy pred každým použitím kávy. Príprava Espressa, Cafe latte, Cappuccina, Latte Machchiata nie je pre nich žiaden problém – stačí len vybrať si a stlačiť gombík.
Preto pokiaľ máte radi kvalitnú taliansku kávu, pútavý dizajn, ľahké ovládanie a skvelé funkcie, kávovary Wik sú určite vhodnou voľbou do Vášho bytu či kancelárie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *