2 mins read

Nájdite inšpiráciu v kresťanských knižkách

Duchovné hodnoty sú nevyčísliteľné, medzi tie najcennejšie sa radia práve tie skutočné a úprimné kresťanské hodnoty. Mnoho ľudí hľadá inšpiráciu, motiváciu či cieľ svojej životnej cesty v knihách. A keď veríte v Boha, najlepšie je hľadať inšpiráciu práve v kresťanských knihách. Inšpirovať sa životmi svätých, nájsť odpustenie v knihách veriacich a ich životných príbehov.

Životopisy svätých

Nikto nie je taký dobrý spisovateľ, aby tromfol tie príbehy, ktoré napísal sám život. A už vôbec nie životy svätých, ako sú Matka Tereza, Páter Pio či Dominik Savio. Prečítajte si životopisy svätých a zažite s týmito významnými osobnosťami ich putovanie po zemi, ich príbehy, ich skúsenosti, ich názory či myšlienky. Keď sa chcete inšpirovať niekým, kto sa výrazne zapísal do kresťanskej histórie, knihy s touto tématikou budú pre vás správna voľba.

Svätá Rita ako inšpirácia a vzor

V prvom rade matka a manželka, v druhom rade mníška a vdova. Žena, ktorá sa stala sväticou, výnimočnou sväticou. Rita z Cascie má okolo svojej postavy bohatú ľudovú tradíciu. Kniha Svätá Rita – Dych odpustenia vás naučí, aké je dôležité odpúšťať a mať pochopenie pre druhých. Táto výnimočná žena vás prevedie svojim životom, svojimi útrapami, svojimi radosťami a vy budete mať pocit, že ste ich zažili spolu s ňou.

Nasmerujte svoje cesty do kníhkupectva

Knihy s podobným posolstvom zoženiete v bežných kníhkupectvách tak, že ich nezoženiete. Preto je najlepšie, keď navštívite kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk. Nájdete tú kresťanské knihy na všetky možné spôsoby. Nebojte sa hľadať inšpiráciu v kresťanských knihách. Práve naopak – hľadajte ju tam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *