Prekvapte partnera s tantra masážou
3 mins read

Prekvapte partnera s tantra masážou


Možno sa s partnerom zvyknete masírovať. Po väčšine, ak jeden z vás cíti stuhnutie alebo bolesť chrbta. Tantra masáž vám uľaví nielen od bolesti. Táto veľmi vzrušujúca masáž má za cieľ oživiť sexuálnu energiu. Spravte partnerovi prekvapenie, spravte mu tantrickú masáž.

Ako teda spraviť dobrú tantrickú masáž?

Pripraviť atmosféru

Rozhodli ste sa svojmu partnerovi/partnerke pripraviť vzrušujúci večer. Nepodceňte preto dôkladnú prípravu. Príjemné a uvoľnené prostredie je základom. V izbe, kde bude masáž prebiehať by mali byť stlmené svetlé. Najlepšie bude, ak použijete iba sviečky. Vonné sviečky vám dokonca príjemne prevoňajú celú miestnosť. Pustite relaxačnú hudbu, prichystajte si éterický olej s prídavkom afrodiziaka a tantrická masáž môže začať.

Vyzlečte sa

Ak chcete vášho partnera zaručene rozpáliť, masírujte ho celkom nahá. Avšak ak vám to nie je celkom príjemné, môžete staviť aj na sexy erotické prádlo. Vášho partnera poproste, aby bol pri masáži celkom nahý. Postavte sa pred neho vo svojej plnej kráse a pomaly z neho zvliekajte jednotlivé časti oblečenia. Nezabúdajte, že si ho chystáte na tantra masáž, preto ho pri zvliekaní hlaďte a dotýkajte sa jeho nahého tela. Nebojte sa, pôjde to všetko prirodzene.

Od hlavy až k pätám

Úvodnú fázu máme za sebou, nastáva tantrická masáž. Partnera si položte bruchom na posteľ. Začnite masážou hlavy, ktorej doprajte uvoľňujúce krúživé pohyby bruškami vašich prstov. Medzi dlaňami si zohrejte masážny olej a prechádzajte od šije až k dolným končatinám. Chrbticu nemasírujte horizontálne, ale pekne po stranách, od stredu k rebrám. Ak budete prechádzať oblasťou brucha, zjemnite tlak. Partnera môžete hladiť, jemne prechádzať nechtami alebo použiť rôzne pomôcky ako je hodvábna šatka či pierko. Ak máte dlhé vlasy, môžete použiť aj tie na jemné šteklenie. Nevynechajte ani oblasť zadočka vášho partnera. Prejdite po stehnách až ku chodidlám, ktoré tiež dostatočne premasírujte. Partnera si napokon môžete otočiť na druhú stranu, teda na chrbát a hladiť ho aj po tejto strane. Keďže sa jedná o tantrickú masáž, nevynechajte ani lingam – pohlavný orgán vášho partner, resp. joni – pohlavný orgán vašej partnerky.

Po takejto erotickej masáži budete obaja veľmi vzrušení a naplnení novou energiou. Nechajte sa unášať touto príjemnou atmosférou.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *