2 mins read

Prepravky na pivo od Schoeller Allibert – to je viac ako pol storočia inovácií

Nápojový priemysel je jednou z kľúčových oblastí, na ktorú sa firma Schoeller Allibert so svojimi plastovými prepravkami orientuje. Jednou zo špecializácií sú prepravky na pivo.

Nápojové prepravky a prepravky na pivo vyrába Schoeller Allibert pre tak významné značky, ako sú Heineken, Radeberger, Coca Cola, Foster a Warsteiner. Firma vyrába vizuálne príťažlivé a kvalitné prepravky, ktoré sú súčasne ergonomické pre spotrebiteľov. Súčasťou komplexného sortimentu sú aj ďalšie logistické produkty pre nápojový priemysel – palety, nosiče fliaš a iné. Pre väčšie objemy tekutín sú potom určené Combo IBC kontajnery.

Prepravky na pivo vyrába Schoeller Allibert už od roku 1960

Do nápojového priemyslu firma priniesla inovovaný dizajn, nové technológie, spevnené dvojité steny, rozdeliteľné prepravky, mäkké rukoväte, in-mold etikety a ďalšie novinky. Aj preto sa firme dlhodobo darí oslovovať najväčších hráčov na poli nápojového priemyslu, i medzi pivovarmi.

Pivné prepravky pripravené pre marketing

Schoeller Allibert vyrába prepravky, ktoré sú už predpripravené pre využitie pre marketingové účely. Používajú tzv. in-mold etikety, ktoré umožňujú výrazne komunikovať brand aj rôzne akcie. Sú veľmi odolné a vydržia aj drsné zachádzanie v rámci maloobchodného a priemyselného prostredia. Etikety majú vysoký lesk a umožňujú prezentovať fotorealistické ilustrácie. Tlačia sa na extrémne tenké polyetylénové alebo polypropylénové fólie.

Špecialista na recykláciu

Firma vyrába prepravky šetrné k životnému prostrediu. Všetky sú plne vratné a opakovane použiteľné s dlhou životnosťou. Vďaka znalostiam recyklácie firma vyrába 60 až 70 % výrobkov z regranulovaného materiálu.

O firme Schoeller Allibert

Spoločnosť Schoeller Allibert dodáva plastové prepravky pre nápojový a potravinársky priemysel, pre poľnohospodárstvo, priemyselnú výrobu, automobilový priemysel, poolingové služby a pre maloobchod. Sortiment tvoria nápojové prepravky, prepravné vozíky, pevné a skladacie paletové kontajnery, plastové palety, plastové kontajnery (IBC), zasúvacie a stohovacie prepravky a malé skladacie prepravky. Firma svojimi výrobkami znižuje skladovacie a logistické náklady firiem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *