„Hoď na seba tričko a bež“
4 mins read

„Hoď na seba tričko a bež“

„Choď, bež skáč, šliapni do pedálov.“ V tričku môže vaša mužná polovička robiť v lete čokoľvek. A vám šetrí čas. Kvalitné pánske tričko je vlastne bezúdržbovým oblečením. Operie ho pračka, vysuší sušička a vaša práca spočíva len v tom, že mu ho potom uložíte do skrine.

Pánske tričko musí byť kvalitné a nesmie byť „nedostatkovým tovarom“ v bielizníku. Ideálne je, aby mal muž aspoň 20 tričiek, ktoré nosí. Pre nás ženy to potom znamená prať tak raz za 14 dní. Nemá ich váš partner toľko? Doplňte mu ich zo sortimentu 4F.

Tip: E-shop 4F s obrovskýcm sortimentom pánskych tričiek nájdete na https://4fstore.sk/zeny/oblecenie.html.

Aké pánske tričká sa aktuálne nosia?

Bežné tričko s krátkym rukávom je samozrejme klasikov. Strih nemusí byť priamo na telo, ale regular fit by určite byť malo. Žiadne nadrozmerné strihy. Tento typ trička je skutočne univerzálny. Dá sa v ňom tráviť voľný čas, partner si ho oblečie do práce k rifliam a môže v ňom aj športovať. Ak preňho hľadáte niečo elegantnejšie, siahnite po polokošeli či polotričku. Ide o ten istý kúsok oblečenia a charakterizuje ho golierik a zapínanie na gombičky pod krkom. Najelegantnejšie vypadajú jednofarebné s malinkým detailom, napríklad s prúžkom na golieriku.

Do módy sa však vrátilo aj tielko. Dlho sme mu nemohli prísť na chuť. Bolo znakom nemodernosti. Teraz je všetko inak. Tielko by mal mať v šatníku aj váš partner. Ku krátkym nohaviciam, ale aj na šport.

Pre šport sú však ideálnejšie funkčné pánske tričká

Funkčné pánske tričko splní aj najnáročnejšie požiadavky pri výkone. Je prispôsobené záťaži pri športe. 4fstore pritom ponúka funkčné tričká pre mužov, ktorí hrajú futbal, tenis, cyklistické tričká, pánske tričká na beh a pre ďalšie športy. Pánske funkční tričká 4F sa hodia aj pre tréningy všetkého druhu. Čo od nich čakať?

Sú to vlastne termoaktívne tričká. Napríklad pánske bežecké tričko TSMF214 v regular fit strihu je z rýchloschnúceho materiálu 4FDry. Ten zaisťuje odvod vlhkosti od tela. Chrbtová časť zo sieťoviny podporuje zónovú ventiláciu. Tričko má reflexné prvky, ktoré zviditeľňujú bežca za tmy aj ďalšie špeciálne prvky, akým je napríklad pás na krku chrániaci ho pre podretím švíkmi.

Filozofia 4F

Značku 4F vytvorili nadšenci pre šport. Táto poľská značka vyrába prémiové oblečenie a športovú výbavu nielen pre amatérov, ale aj pre najlepších športovcov a reprezentantov. Funkčnú športovú a voľnočasovú módu ponúka nielen pre mužov, ale aj pre ženy. Nákup pre svojho partnera v e-shope 4fstore tak máte možnosť spojiť s tím, že si kúpite niečo pekné, napríklad na cvičenie, aj pre seba. A čo značka 4F vlastne znamená? Názov obsahuje tri pre značku charakteristické slová, ktoré reprezentujú jej filozofiu: freedom=sloboda, fashion=móda, future=budúcnosť/inovácia a fit=dobrá kondícia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *