Rozjasnite svoju pleť aj na jeseň
2 mins read

Rozjasnite svoju pleť aj na jeseň

Po lete býva hlavne tvár veľmi háklivá a podráždená výkyvmi počasia či našimi depresívnejšími náladami, ktoré nám spôsobujú vrásky na čele. Opálenie sa pomaly vytráca a vy v zrkadle pozorujete blednutie, či červenanie líčok vyštípaných ranným chladom. Zdá sa vám, že s augustom a závideniahodným hnedým pigmentom nadobudnutom pri mori odišiel aj krásny mladistvý a zdravý vzhľad vašej pokožky.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1159235
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1159235

My ženy poznáme našťastie veľa trikov ako si pred odchodom z domu nepripadať ako múmia a v práci nestrašiť kolegov fialovými kruhmi pod očami, či nedokonalosťami pleti. Áno, aj my sa pridávame do vďačného chválospevu: nech žije kozmetika!

Make-up alebo BB krém?

Voľba je len a len na vás. Obidva slúžia na krytie nedokonalosti a nejednotnosti, pričom máte na výber z nekonečného radu produktov rôznych značiek. Pri zisťovaní, ktorý je pre vás vhodný však musíte dokonale poznať váš typ pokožky a očakávaný výsledok. Suchá pleť potrebuje hydratáciu, ktorú jej dodá tekutý make-up, problémová zakryť všetky nedostatky korektorom alebo podkladovou bázou. Z mastnej pleti odstránite nežiaduci lesk púdrom a pre normálnu je najvhodnejší práve kompaktný BB krém.

Či už volíte jedno alebo druhé, pamätajte, že oba musia byť ľahké a pôsobiť prirodzene a čo sa týka zdravej pokožky tváre, BB krém vyhráva v súťaži prispôsobivosti prvé miesto, pretože je jedinečnou kombináciou špeciálneho tonizačného krému s vlastnosťami make-upu spájajúceho základné hydratačné účinky s farebným krytím štruktúry podkladu, na ktorý je nanášaný. Obsahuje prírodné rastlinné výťažky, prospešné vitamíny, vyhladzovacie látky proti vráskam, prírodné bieliace zložky či dokonca ochranné faktory, ktoré môžu s najvyššou kvalitou starostlivosti chrániť a poskytovať úľavu aj vašej namáhanej a citlivej pleti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *