2 mins read

Šatník budúcej sezóny

Vešiaky a poličky v obchodných centrách preriedili letné výpredaje, a my sa nevieme dočkať novej kolekcie! Už viete čo nám do skríň prinesie jeseň a zima 2013/2014?

No trendy nezapríčinia len rozžiarené ženské oči. Keďže na pulty obľúbených butikov pribudne tovar za vyššie ceny, budeme musieť po mesiacoch zliav do peňaženiek načrieť o trošku hlbšie. No mrzieť nás to nemusí, pretože návrhári a módne spoločnosti si dali opäť záležať a inšpirovaní mnohými svetoznámymi dizajnérmi prinášajú na naše pulty naozaj zaujímavé a príťažlivé kúsky.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1421979
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1421979

Na chladnejšie mesiace si určite nezabudnite zaobstarať kabát francúzskeho štýlu s tvarom písmena A, ktorý formuje postavu, maskuje nedokonalosti, zjemňuje črty a tým vášmu outfitu dodá romantický podtón. Z módy nevychádza ani douffle coat, práve naopak. Stáva sa čoraz obľúbenejší, vďaka jeho dievčenskému prevedeniu. Ak ste vyznávačkami jemne rockerského imidžu roztopašných školáčok, prídete si na svoje v sexy mixe kožených bundičiek. Pokiaľ ale chcete niečo vkusné a ležérne, zahaľte svoje uzimené telo do kabáta siahajúceho poniže kolien. Nielen, že je do sychravého počasia najvhodnejšou voľbou, ale pre ženu určite najelegantnejšou.

Či už ste zástancom ochrany zvierat, alebo nie, z materiálov nebude za tými zmesovými zaostávať pravá kožušina. Zvieracie vzory odtisne do úzadia módne káro a provokatívna červená čipka.

Jednoznačne to vyzerá tak, že sa máme na čo tešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *