2 mins read

Skôr než sa nasťahujete

Nadšenie z nového domova trvá pomerne dlho. Najmenej dovtedy, kým nezačnete prichádzať na drobné alebo aj väčšie nedostatky, ktoré ste pri obhliadke neobjavili.

Nájsť ten správny domov nie je jednoduché, a to ani vďaka viacerým zaujímavým ponukám. Vždy sa stretnete aj s nedostatkami, prípadne na svoj vysnívaný domov budete potrebovať viac, ako ste pôvodne plánovali. Netreba teda hľadať len to dokonalé. Zamerajte sa najmä na lokalitu a dispozičné riešenie. To sa dá najmä v bytoch meniť len veľmi obtiažne.

Či sa už rozhodnete pre pôvodný stav, drobné rekonštrukcie, alebo pre zrenovovaný byt, vždy je nutné aspoň vymaľovať. Než sa teda nasťahujete, vyriešte všetky práce okolo Vášho nového bývania. Dobrou voľbou môže byť práve pôvodný stav. Ten si môžete do veľkej miery prispôsobiť svojim predstavám a všetko budete mať zaručene nové. Ani nepríjemné prekvapenia Vás tak nezaskočia až po nasťahovaní. Vždy je preto potrebné vyriešiť všetky stavebné zásahy, no nepodceňujte ani samotné okná. Mohlo by sa totiž stať, že cez tie staršie Vám bude zbytočne unikať teplo. Montáž nových plastových okien však zverte do rúk odborníkom z cedera-okna.sk. Najlepšie pôjdu aj tieto práce od ruky, ak bude byt ešte prázdny. Uchránite tak nielen svoje nervy, ale aj nábytok.

Aj ten však vyberajte po dobrej úvahe, aby sa Vám do jednotlivých miestností aj zmestil. Aj so sedacou súpravou môže byť v niektorých bytovkách problém dostať ju vôbec do samotného bytu. Informujte sa teda už pri výbere na nabytok-elegancia.sk o jej rozmeroch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *