2 mins read

Tipy na nosenie šperkov do práce

Zvoliť správne oblečenie do práce nie je vždy jednoduché, predovšetkým keď máte jasne daný dress code. Myslíte si, že kancelárske oblečenie je nudné a bez nápadu? Šperky sú rozhodne tým, čo môže Váš vzhľad vylepšiť! Časy, kedy sa ženy do kancelárie obliekali ako muži, a volili iba strohé kostýmy bez akýchkoľvek doplnkov, sú preč. Ďalej nájdete zopár tipov na to, ako pri výbere a kombinovaní šperkov nešliapnuť vedľa.

Skôr ako odídete z domu, jeden šperk odložte

Pokiaľ sa obávate, že by ste mohli doplnky prekombinovať, do poručujeme Vám, aby ste vždy pred odchodom do práce jeden šperk nechali doma. V konzervatívnych kanceláriách je lepšie mať buď náušnice, alebo náhrdelník, ale nie oboje zároveň.

Vyberte jeden výrazný kus

Je jednoduché dotiahnuť Vaše obľúbené šaty k dokonalosti, bez toho, aby ste to so šperkami prehnala. Vsaďte na jeden výrazný kúsok, ktorým môžu byť rôzne náramky, prívesky alebo náhrdelníky. Iné doplnky už nebudú potrebné.

Pokiaľ sa rozhodnete iba pre jeden druh doplnku, vyberte náušnice

Veľké a výrazné náušnice s kamienkami, či už vo forme klipsových alebo klasických visiacích náušníc, dodajú Vášmu vzhľadu upravenosť a vycibrenosť. Nebojte sa farieb, ktoré Váš outfit celkovo oživia. Pokiaľ naviac preferujete základné kusy oblečenia skôr v neutrálnych farbách, nebude problém takéto náušnice skombinovať takmer s čímkoľvek z Vášho šatníka.

Na vylepšenie nálady siahnite po prsteni

Celý deň sa pozeráte na klávesnicu počítača. Ozdobte preto svoje ruky prsteňmi, ktoré rozjasnia Vašu náladu a spravia deň veselším.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *