Trendy pánske športovo-elegantné oblečenie pre rok 2017
2 mins read

Trendy pánske športovo-elegantné oblečenie pre rok 2017

Keď si jar vychutnávame plnými dúškami a leto je už za dverami, je to ten pravý čas na malé odľahčenie šatníka. Napríklad aj toho pánskeho. Veď aj muži si zaslúžia vyzerať dobre a cítiť sa dobre. Heslo roku 2017 znie: Work hard, play hard and look good.

Tričká sú nestarnúcou klasikou

Pánske tričká sú nutnosťou najmä na jar a v lete. Symbolizujú ležérnosť a športovú eleganciu, vonkoncom však nie fakt, že mužom na svojom zovňajšku nezáleží. Veď to ani nie je pravda. Ak chcete vyzerať dobre a chcete to dosiahnuť rýchlo a bez zbytočných okolkov, správnou voľbou pre vás bude pánske tričko Stilago. V univerzálnom čiernom prevedení je doplnené o zaujímavo riešený pohodlný golier šedej farby. Pozrite, vyskúšajte a nebudete ľutovať!

Pánske tričko Stilago
Pánske tričko Stilago

Kraťasy by mali byť obtiahnuté tak akurát

Príjemné teplé dni priam zvádzajú k relaxu a pohode. A tie si užijete viac s prispením pohodlného oblečenia. K takému určite patria aj kvalitné pánske kraťasy. Štýlové a módne kraťasy by nemali byť priveľmi voľné, nosia sa skôr úzke a priliehavejšie, tak isto však nie priveľmi upnuté. Najlepšie vyniknú na štíhlejšej postave. Hoci na viacerých frontoch vyhráva ako farba roku zelená, pre pánske kraťasy už dlhšie platí iný víťaz – tradičná a klasická modrá.

Pánske kraťasy – Taxido.cz

Mikiny dodajú výzoru na sviežosti a mladosti

Medzi základné kusy pánskych šatníkov treba určite pripočítať aj svetre a mikiny. Ich prevedenie sa za poslednú dekádu či dve veľmi zmenilo smerom k atraktívnejšiemu vzhľadu. Hitom tohto roku sú mikiny s kapucňou siahajúce do pása, ktoré opticky pridajú vrchnej časti tela na objeme. Pre dobre stavaných pánov sú skvelou voľbou predĺžené mikiny. Z farieb je preferovaná najmä nekonfliktná a veľmi príjemná šedá v rôznych odtieňoch a kombináciách, napríklad s čiernou, bielou alebo žltou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *