Aké pneumatiky vás môžu zaujať?
2 mins read

Aké pneumatiky vás môžu zaujať?

Ak chcete, aby jazda automobilom bola bezpečná, bude nutné, aby ste okrem pravidelnej kontroly motora skontrolovali aj pneumatiky. Ani jedna pneumatika totiž nevydrží večne. Niektoré sa vám zoderú po roku pravidelného jazdenia a niektoré zase po niekoľkých rokov. V nasledujúcich riadkoch si predstavíme tri značky pneumatík, pri ktorých sa nemusíte báť, že ich vrátite po kúpe predávajúcim.

shutterstock_106817309

Matadorky“

Známa značka pneumatík Matador napriek tomu, že už je na trhu pomerne dlho, má stále svoju vernú klientelu. Bola prvým výrobcom pneumatík ešte za Československa a získala si zákazníkov nielen z domova, ale aj zo sveta. Ak hľadáte pneumatiky, či už na zimu, alebo na leto, pneumatiky Matador sa vám osvedčia. A nielen tie.

Konťáci“

Tích, ktorí pracujú a vyrábajú pneumatiky Continental, nazývame „konťákmi“. Continental vyrába pneumatiky nielen pre automobily, ale aj pre bicykle, nákladné autá a autobusy. Ak preto potrebujete pre niektorý z týchto dopravných prostriedkov nové pneumatiky, jednoznačne si všímajte túto značku.

Biely panáčik Michelin

Pamätáte si na bieleho panáčika Michelin? Práve táto značka utkvela v pamäti každého muža, ale aj ženy. K úspešným výrobcom pneumatík Matador a Continental pridávame pneumatiky Michelin, ktoré si zaslúžia titul „najlepšia značka pneumatík“. Ako samotný výrobcovia tvrdia: „hlavným cieľom je vyrábať pneumatiky, ktoré splnia požiadavky aj tých najnáročnejších klientov“.

Pýtate sa, aké pneumatiky vás môžu zaujať? Zaujať vás môžu pneumatiky značiek: Matador, Continental a Michelin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *