Aké sú výhody chirurgickej ocele
2 mins read

Aké sú výhody chirurgickej ocele

Hovorí sa taká múdrosť, z ktorej sa už pomaly stáva klišé, že život sa skladá z detailov. No ono to naozaj tak je. Pretože tieto detaily vytvárajú životnú mozaiku, a čím viac dobrých detailov máme, tým máme krajší život. A podobne je to aj so šperkami. Drobné detaily, ktoré dotvárajú celkový vzhľad outfitu. Rozhodujú o tom, či vo svojom outfite zažiarite, alebo tomu bude predsalen niečo chýbať. Podobne, ako keď dostanete chutnú polievku, len je tam málo korenia, musíte si ju dokoreniť. Šperky sú presne to korenie outfitu, ktoré rozhoduje o celkovej chuti.

shutterstock_140925766

Aj šperky z chirurgickej ocele očaria

Nie je všetko zlato, čo sa blyští. A nie je všetko bižutéria, čo nie je zlato. Obľúbené retiazky z chirurgickej ocele sú toho dôkazom. Veľkou výhodou chirurgickej ocele na náramkoch je, že sa nezošúchávajú a nezanášajú tak rýchlo ako zlato. V prípade, že píšete veľa na klávesnici alebo máte ruky v pohybe, zlato sa veľmi rýchlo opotrebuje. No chirurgická oceľ je pevná a časté namáhanie jej vôbec neprekáža. Okrem toho si udržiava aj svoj stály lesk, takže ju nebudete musieť čistiť tak často ako drahé kovy.

Problémy s náušnicami

Nevšímavejší ľudia dokážu rozoznať malé dievčatko od malého chlapčeka aj vďaka tomu, že nosí náušnice. Sú znakom ženskosti a zároveň skvelý doplnok k jednoduchým outfitom. Deň bez náušníc ste si nevedeli predstaviť až do doby, kým ste nedostali alergiu na drahé kovy? Vyskúšajte náušnice z chirurgickej ocele a zabudnite na opuchnuté uši či podráždenú pokožku. Bojíte sa, že keď si budete umývať vlasy a zabudnete si ich dať dole, zhrdzavejú? Zahoďte tieto starosti za hlavu, sú nehrdzavejúce.

Swarovského sa nezrieknete

Aj keď budete nosiť šperky Swarovski nemusíte sa báť, že sa vám vráti alergia. Swarovski tiež vyrába svoje šperky z chirurgickej ocele. Takže nemusíte ukončiť váš krásny vzťah plný lásky s jedným z najznámejších klenotníkov. Pokračujte v ňom. Ani alergia vám neprekazí nosiť tie najkrajšie šperky. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *