Možnosť internetového zoznámenia
2 mins read

Možnosť internetového zoznámenia

Viete, kde sa dá najlepšie spoznať vášho budúceho partnera? Podľa rôznych zdrojov ste si istotne už urobili vlastný obrázok o tejto téme. Dámske magazíny radia vyraziť na lov na nejaký žúr. Veľký „výber“ navoňaných a pekne oblečených chlapov, ktorí sú viac než ochotní vám kúpiť drink či dva… Úprimne, je to to, čo hľadáte? Myslíte, že takýto vzťah dlho vydrží? Ak áno, tak gratulujeme – ste výnimky.

shutterstock_162886001

Nič menej, ak sa radíte pomedzi tých, ktoré už túto metódu skúšali niekoľkokrát a neúspešne, tento variant je viac než out. Pochopiteľne. Ale to nie je jediný spôsob, ako sa zoznámiť. Ľúbite šport? Alebo ste knihomoľ? Viac než skvelá možnosť je teda vyskúšať miesta, kde vám je najlepšie – teda fitko, štadión či knižnica. Môže sa to zdať až absurdné, ale verte, že aj takéto zoznámenia ešte stále fungujú – a majú podstatne dlhšiu trvanlivosť, než tie z barov a párty. Hoci je tento spôsob ten najprirodzenejší, nie každý má na osobné zoznámenie odvahu. Veľa ľudí je jednoducho príliš hanblivých. V takomto prípade vďaka bohu za možnosť internetového zoznámenia!

Čo je najväčšou výhodou zoznámenia sa cez internetovú zoznamku? (Čiastočná) anonymita a voľnosť komunikácia, ktorá by naživo určite viazla. Žiadne zábrany. Randenie z pohodlia domova. Prvé setkanie, až keď budete pripravení – k čomu trebárs nemusí dôjsť nikdy a vy sa ani nebudete cítiť nejako zle. Zoznamka je skrátka miesto, kde si o niekom urobíte mienku na základe toho, aký naozaj je pred tým, než ho naživo uvidíte a budete súdiť zovňajšok. A keď sa stretnú takéto dve duše, ktoré už si toho veľa prežili, a ktoré si rozumejú na tom najvyššom možnom leveli… Nie je o čom.

O zoznamke ako takej počul už každý. Ale čo taká európska zoznamka? Keď sa obyčajný pojem „zoznamka“ upgraduje, vznikne presne toto – www.europska-zoznamka.sk/zoznamko.html. Povzneste zoznámenie na úplne nový level – a keď sa povie úplne, je to myslené medzinárodne. Aké výhody má toto cezhraničné zoznámenie? Na to prídete okamžite po tom, čo sa zaregistrujete. Chcete sa cítiť ako Alenka v ríši divov? S touto neobyčajnou zoznamkou k tomu máte najbližšie, ako ste kedy mali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *