Ako si čo najrýchlejšie založiť akciovú a európsku spoločnosť?
2 mins read

Ako si čo najrýchlejšie založiť akciovú a európsku spoločnosť?

Času je málo aj vtedy, keď sa chystáte zakladať svoju vlastnú spoločnosť. Potrebovali by ste ušetriť čas, ktorý by ste strávili pri študovaní zákonov a predpisov? Môžete. Vašu firmu vám dokážu založiť skúsení odborní pracovníci, ktorí majú bohatú prax a ovládajú všetky potrebné právne predpisy. Nenechajte sa obalamutiť a spoľahnite sa na založenie firmy u M2 Business. Ochotne vám poradia pri výbere právnej formy vašej spoločnosti.

Zaujala vás akciová spoločnosť a európska spoločnosť? Môžeme sa na ne bližšie pozrieť.

shutterstock_106219592

Založenie akciovej spoločnosti u M2 Business

Odborné znalosti v oblasti zakladania akciovej spoločnosti majú práve zamestnanci M2 Business. Využitím ich služieb ušetríte čas, vyhnete za byrokracii na úradoch a vyhnete sa aj stresu z odmietnutia zápisu firmy do Obchodného registra. Prečo by ste si to nemohli uľahčiť? Aj začiatok podnikania môže byť pokojný a bez stresov. Majte ho aj vy vďaka odbornej pomoci pri založení akciovej spoločnosti. Výhodou akciovej spoločnosti je anonymita akcionárov. Pôsobí ako najsilnejšia právna forma podnikania. Pri založení je potrebných minimálne 25 000€ ako vklad do základného imania.

Založenie európskej spoločnosti u M2 Business

Európska spoločnosť je lákadlom najmä pre tých podnikateľov, ktorí plánujú meniť sídlo svojej spoločnosti. ES umožňuje spoločnosti „cestovať“ po Európe bez likvidácie. Predsedom predstavenstva sa stávate do 24 hodín. M2 Business predáva európske spoločnosti bez ekonomickej histórie. Ako celý proces prebieha a čo všetko musíte splniť, aby ste si kúpili európsku spoločnosť, zistíte na stránke m2b.sk. Založenie nadnárodnej európskej spoločnosti sa zrealizuje za pomoci M2 Business.

Ako si čo najrýchlejšie založiť akciovú alebo európsku spoločnosť? Najrýchlejšie založenie niektorej z týchto právnych foriem podnikania očakávajte u M2 Business.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *