Ako si vybrať náušnice podľa vlasov
2 mins read

Ako si vybrať náušnice podľa vlasov

Správny výber náušníc ovplyvňuje viacero faktorov. Lebo keby to bol iba jeden, bolo by to príliš jednoduché. A pre krásu sa musí trpieť, povedal raz niekto múdry, a preto pri výbere náušníc musíte zohľadniť svoj outfit, tvar vašej tváre a vlasy. Akej farby ich máte, aký účes ste zvolili, máte ich dlhé alebo krátke? Toto všetko rozhoduje o tom, či si vyberte správne náušnice alebo nie. Každý si chce vybrať správne. A čo by ste pre to mali urobiť, aby ste si aj vy vybrali správne?

shutterstock_140925766

Nepodceňujte farbu vlasov

Niektoré náušnice vyzerajú skvelo s každou farbou vlasov – zlaté, strieborné či diamantové náušnice sa hodia pokojne aj k ružovým vlasom. Dámy s blond vlasmi majú tú výhodu, že si môžu dovoliť viac experimentovať. Okrem klasiky si môžu vybrať aj farebné náušnice netypických tvarov v akejkoľvek farbe. Pre brunetky sú ideálne náušnice z bieleho zlata, v pastelových farbách a s oranžovými kamienkami. Tie skvelo kontrastujú s tmavými vlasmi. A aké náušnice sú najlepšie pre červenovlasé divy? Základom je vyhnúť sa ružovým, oranžovým či červeným náušniciam, ktoré by splynuli s vlasmi tejto ohnivej farby. No tyrkysové, modré či zelené náušnice rozvášnia vašu tvár ešte väčšmi.

Zvážte dĺžku vlasov

Krátke vlasy vám poskytujú oveľa väčší priestor na to, aby ste sa pri výbere náušníc vybláznili. Je to podobné ako blond vlasy, pri ktorých môžete tiež experimentovať. Veľkou výhodou je, že nech si vyberiete akékoľvek náušnice, nezaniknú na vás. Nemusíte sa báť ani výrazných zafírových či rubínových náušníc. Tiež na vás pekne vyniknú dlhé strapcovité náušnice. Spravte si zo svojich krátkych vlasov svoju veľkú zbraň. A aké náušnice si vybrať do dlhých vlasov? Musíte rátať s tým, že náušnice v dlhých vlasov veľmi nevyniknú, no keď si vyberiete oválne predĺžené či štvorcové tvary, bude to zásah do čierneho.

Navštívte KlenotyHematit.sk a objavte náušnice, ktoré z vás urobia neodolateľnú bohyňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *