Zateplite si svoj panelák a zbavte sa zbytočných problémov
2 mins read

Zateplite si svoj panelák a zbavte sa zbytočných problémov

Zatekanie, únik tepla – aj s týmito problémami sa stretávate vo svojom bývaní. Neviete si už rady s týmto zúfalým stavom? Chcete na tom niečo zmeniť, lenže neviete ako? Pridajte sa aj vy k tým, ktorí sa rozhodli zatepľovať si svoj panelák a navždy sa zbaviť problémov zo zatekaním a únikom tepla.

shutterstock_78381409

Kde máte hľadať pomoc akonáhle ste sa rozhodli zatepľovať svoj panelák?

Nevedeli ste, kde máte hľadať niekoho, kto by vám poradil v zatepľovaní? Ukončíme vaše trápenie. Máte teraz možnosť nahliadnuť na stránku spoločnosti PS Stavby – na stránku psgroup.sk. Celý proces zatepľovania domu je zložitejší pre tých, ktorí o zatepľovaní nemajú žiadne skúsenosti. So spoločnosťou PS Stavby už nebudete neznalí. Nazrite na stránku a uvidíte. Nájdete tam presný postup zatepľovania domu od A po Z. Tak čo? Pozreli ste sa už na stránku spoločnosti PS Stavby?

Zateplenie plochej strechy je dôležité. Nezabúdajte na to!

Pri zateplení domu by ste nemali zabudnúť aj na zateplenie strechy. Mnohí majitelia panelových domov neriešia zateplenie plochej strechy. Vy by ste ho však mali riešiť. Dbajte o to, aby stav vášho panelového domu bol tip top. Snažte sa dbať na dobré zateplenie plochej strechy. Uvidíte, že vaše bývanie bude omnoho lepšie ako doteraz.

Odkiaľ máte zohnať financie na zatepľovanie?

Obávate sa však toho, že nebudete mať kde zohnať financie na zateplenie svojho panelového domu?  My vám poradíme ŠFRB, vďaka ktorému budete môcť mať financie na zatepľovanie k dispozícii čo najskôr. Chcete ich mať k dispozícii čo najskôr? Skočte na stránku psgroup.sk a pozrite sa na podmienky, ktoré musíte splniť, aby ste získali úver od ŠFRB.

Zdvihnite si úroveň vášho bývania a obráťte sa na PS Stavby. Odporúčame vám ich! Vyhľadajte ihneď ich pomoc a vrhnite za do výraznej rekonštrukcie, ktorá vám raz a navždy vylepší vaše bývanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *