2 mins read

Ako vychádzať so športovým fanúšikom

Máte doma športového nadšenca?

Či už ide o jedného alebo viacerých, deti alebo dospelého, všetkých chytá šialenstvo, keď sa jeho obľúbený tým chystá na zápas. Naozajstný fanúšik prežíva so svojím týmom všetko, je jedno či ide o priateľské stretnutie alebo majstrovstvá sveta.

Šport vyvoláva u ľudí masové emócie, a to radosť rovnako ako smútok a sklamanie. Stmeľuje ľudí a kamaráti sa stávajú aj z tých, čo sa vidia po prvý raz.

Ak však Vy ich nadšenie nezdieľate, najlepšie urobíte, ak v čase dôležitého zápasu budete mať na starosti catering, v prípade, že si Váš manžel pozve kamarátov, alebo úplne opustíte bojové pole – v tomto prípade Váš dom.

Verte, že na manžela to urobí dobrý dojem, ak nebudete frfľať na program a neodborne komentovať hráčov aj keď on to robiť môže. Vašu ohľaduplnosť si bude možno pamätať aj pri Vaše najbližšej dámskej jazde.

V prípade, že Vás pri výbere programu prehlasujú aj deti, zabezpečte si dobrú knihu. Tá sa Vám zíde najmä ak sa na majstrovstvách sveta zúčastňuje ten správny tým.

Ak sa Vaši rodinný príslušníci nielen radi na šport pozerajú ale ho aj aktívnym pohybom dodržiavajú, máte zdravú rodinu. Teda až do momentu kedy sa niekto nezraní.

Váš voľný čas je však skrátený o pozerania obľúbenej relácie v televízií a nahrádza ho vozenie deti po zápasoch a aktívne fandenie.

Hokejový dres, ktorý potrebuje Váš syn síce stojí nemalé peniaze a potrebuje ho pomerne často keďže stále rastie, nemusíte sa však obávať, že neskôr začne vymýšľať nezmysli. Vďaka časovému vyťaženiu nebude mať na podobné hlúposti čas.

A ak Váš manžel patrí do amatérskej ligy a pravidelne sa s kamarátmi stretáva aby naháňali futbalovú loptu, dohodnite sa s ostatnými manželkami a prekvapte ich futbalovými dresmi Manchester United. Budú nadšený a pyšný na logo na svojich hrudiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *