Bezbolestné predĺženie penisu
1 min read

Bezbolestné predĺženie penisu

Vyše 50% mužov na svete by si predĺžilo svoju pýchu v nohaviciach. Experti z celého sveta sa spojili a snažili sa nájsť riešenie, ako bezbolestne predĺžiť penis. Riešenie predsa len našli. Čo teda pomôže mužom zväčšiť ich pýchu o niekoľko centimetrov?

shutterstock_221547388

Pomôže im Xtrasize

O Xtrasize je všeobecne známe, že neobsahuje ani jednu umelú zložku, ktorá by mohla mužskému organizmu ublížiť. Zloženie prípravku Xtrasize pôsobí na princípe zväčšovania penisu extrémnou erekciou. Penis sa následne výrazne prekrví a zväčší.

Xtrasize patrí k účinným tabletkovým produktom, ktoré dokážu každému mužovi zabezpečiť zväčšenie penisu. Uvedomte si však, že výsledky zväčšenia penisu sa dostavia veľmi pomaly. Ak chcete zvoliť rýchlejší a účinnejší spôsob zväčšenia, budete si musieť kúpiť ťahový extender Phallosan Forte.

Pomôcť vám môžu aj cviky

Cvikom na zväčšenie penisu hovoríme aj dojenie penisu. Chytíte, zmačknete a zatiahnete. Dávajte si však pozor na to, aby ste mali aspoň čiastočnú erekciu. Pri ochabnutom stave nie je penis dostatočne naplnený krvou a cviky s ním nemajú žiaden účinok. Aby však boli cviky účinné, museli by ste sa im venovať celé dni, čo nie je možné. Z toho vyplýva, že cviky na zväčšenie penisu sú neúčinné. Viac o cvikoch na predĺženie penisu sa dočítate na plus4cm.com.

Predĺženie penisu vám vie zabezpečiť buď ťahový extender Phallosan Forte, alebo prírodný preparát Xtrasize.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *