Darčeková fľaša s posolstvom
4 mins read

Darčeková fľaša s posolstvom

Nápadov, čím obdarovať našich blízkych, každým rokom ubúda, no ak pozorne sledujete trendy, môže vám to pri voľbe vhodného darčeka veľmi pomôcť. Takmer každému určite ulahodíte nápojom bohov, ktorý nielen fantasticky chutí, ale vyzerá skvelo už na prvý pohľad, a to vďaka originálnej darčekovej fľaši.

Darčeková fľaša
Darčeková fľaša

Darovať víno, no nie hocijaké

Kto by sa na nás nahneval, keby sme mu podarovali fľašu kvalitného alkoholu? Popíjanie s mierou ešte nikdy nikomu neuškodilo, ba práve naopak. Ak o svojich najdrahších viete, že sa radi nechajú zahriať pohárikom dobrého vínka, nápad na darček je na svete! Biele, červené, ružové, ovocné alebo šumivé víno neodmietnu ženy ani muži a podarovaná fľaša vína potom často zastáva hlavné miesto na slávnostne prestretom stole, hneď vedľa kytice. Väčšina oslávencov si neodpustí, aby hostia odišli nasucho, a tak si vínko nachádza cestu do každého pohára. Všetci zúčastnení sa môžu tešiť z chuti nápoja a sú poctení, že sa s nimi oslávenec tak štedro podelil. Podarované víno si partia oslavujúcich vychutná nielen ako prípitok, ale aj ako súčasť slávnostného menu, no určite padne dobre aj neskôr, keď si všetci hostia posadajú a spustí sa spleť rozhovorov. Niekedy preto nie je na škodu mať poruke viac fliaš vína, keby hosťom zachutilo. Aj o to sa ako darca môžete postarať práve vy. Veď čo to je darovať jednu fľašu, keď sa v miestnosti zíde toľko smädných a dobre naladených ľudí? A čo ak niekto nemusí červené, ale radšej biele víno? Je dobré byť pripravený najmä na chute oslávenca, a ak si nie ste istí, dajte oslávencovi na výber.

Zdobené darčekové fľaše

Aby naše dary vyzerali čo najslávnostnejšie, usilujeme sa o to, aby boli dokonale zabalené, buď v baliacom papieri, alebo ozdobnej papierovej taške či krabičke. Aj fľašu vína najčastejšie vkladáme do úzkych taštičiek, a nech je fľaša akokoľvek obyčajná, spoliehame sa na to, že zaujme aspoň potlač na taške. Kto hľadá dar na poslednú chvíľu, pravdepodobne sa uchýli k vínu z potravín. Iba málokomu sa chce navštíviť vináreň alebo pátrať po originálnych darčekových fľašiach na internete. Paradoxom však je, že dnes sa z internetu objednáva skoro všetko – nábytok, spotrebiče, drogéria, dokonca i potraviny, no nenapadne nám kúpiť tam kvalitné darčekové víno. Kto podporuje slovenský trh, poteší sa širokej ponuke značkových slovenských vín, čo už majú na konte aj pár ocenení. Keďže kvalita sa im nedá odoprieť, majú predpoklad stať sa hodnotným darom. Elegantné darčekové fľaše s vínom sú špecifické najmä pre svoje etikety, kovové alebo drevené. Tie je možné si osobne navrhnúť alebo si vybrať spomedzi najčastejšie nakupovaných textov a motívov. Darčekovú fľašu môžete podarovať na meniny, narodeniny, Deň otcov, matiek, na Vianoce, pri príležitosti svadby, promócie, povýšenia a pri iných významných životných udalostiach. Ich vzhľad obdarovanému napovie, že ste si na výbere vhodného darčeka dali skutočne záležať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *