Dôkladná starostlivosť nie je na škodu
3 mins read

Dôkladná starostlivosť nie je na škodu

Za korunu krásy sa zväčša považujú vlasy, no v dôsledku faktorov, ako je stres, znečistené ovzdušie a nesprávna starostlivosť si ju môžeme všetci veľmi ľahko znehodnotiť. Možno by sa nám zišlo zopár rád, ktoré by nám vedeli napomôcť k lepším krokom na ceste starostlivosti o ne.

Dôležité sú živiny

Môžeme z toho viniť všetko čo sa len dá, no vyhnúť sa genetickej výbave nie je jednoduché. Okrem toho sú tu aj spomínané faktory, ako je stres, škodlivé látky z okolia a hlavne zlá životospráva. Tá je jedným z najväčších problémov a príčin, prečo nie ste s vašou korunou krásy príliš spokojní. Naučte sa starať o svoje telo a nakoniec bude vašim vlasom postačovať len kvalitný lak Morgan Taylor. Mali by ste váš jedálniček obohatiť o vysoko nutričné hodnoty. Vitamín B je napríklad dobrý na zásobovanie tela dostatočným množstvom kyslíka a podporu tvorby hemoglobínu. Väčšie množstvo kyslíka tak podporuje rast zdravých vlasových folikulov.

Zdravá koža je základ

Pokožka človeka obsahuje olejové žľazy, ktoré by mali adekvátne fungovať a produkovať jeho dostatočné množstvo. Nakoniec aj nechty a ich vzhľad sú ďalším príznakom toho, ako sa vieme o svoje telo dobre postarať. Vitamínom B, ktorý nájdeme v ovocí a zelenine a zinkom podporíme nielen rast vlasov, ale aj dobrý stav pokožky, ktorý v konečnom dôsledku predurčuje aj vzhľad spomínaných vlasov a nechtov. Mali by ste sa vyhnúť aj fajčeniu, pretože to v mnohých prípadoch do značnej miery narušuje stabilitu celého organizmu. Pokiaľ dodržíte vhodný stravovací režim a vyhnete sa škodlivým faktorom, môžete sa poobzerať aj po novom gél laku na nechty, ktorý celkovú krásu len zvýrazní. Zdravé vlasy a dokonale upravené ruky budú v jednej harmónii vytvárať ideálny obraz o vašej osobe.

V kozmetickom salóne sa o vás postarajú tiež veľmi dobre. Stylista skontroluje vaše vlasy a ostatné veci do najmenšieho detailu. Na základe toho vám vie presne odporučiť konkrétny produkt, ktorý vášmu telu pomôže najlepšie. Či už je to výživná kúra na vlasy, kvalitný krém na vaše vlasy, alebo sa postará o to, aký lak na nechty bude najlepšie ladiť s upravenou korunou krásy. Vždy je to len krok vpred.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *