2 mins read

Kávovary Jura Ena

Snívate o svojom vlastnom, plne automatickom kávovare, ktorý by pre vás pripravil množstvo kávových špecialít, od Ristretta až po Latte Macchiato? Avšak vo vašej kuchyni je už teraz príliš málo miesta?

Riešenie ponúka známa švajčiarska firma Jura so svojou radou kávovarov Ena. So šírkou 23,8 centimetra je to ten najtenší kávovar na svete. Malé domácnosti uchváti jedinečnou a perfektnou výslednou kávou, ktorá je naozaj čerstvá, s plnou arómou a pokrytá bohatou, delikátnou penou.

Ako prvý predstavila firma Ena 3, hneď s niekoľkými prevratnými novinkami. Filozofia jedného tlačidla, tlačidlo Nulová energia- v pohotovostnom režime standby prístroj nespotrebováva žiadnu energiu. Viacfarebný displej informuje o momentálnej činnosti stroja-svieti na zeleno keď je pripravený na použitie, na žlto, keď je v programovacom režime a nakoniec na červeno keď vyzýva používateľa k určitému úkonu.

Ena 5 dopĺňa svoju predchodkyňu o nastaviteľný výtok. Umožňuje pripravovať naraz až dve šálky pričom ich výška môže byť od 65 až po 111milimetrov, výtok sa im vždy dokonale prispôsobí.

Neskôršia 7 už ponúka funkciu Aroma Boost. Len jedno stlačenie a kávovar pre vás zomelie a pripraví extra silnú kávu. Ideálne pre tých, ktorí toho v noci veľa nenaspali a už od rána musia fungovať naplno.

Zatiaľ posledným z tejto rady je ENA 9 One Touch. Kombinuje v sebe východy všetkých svojich predchodkýň, avšak prípravu kávy opäť dopĺňa o skvelú funkciu- technológiu jemnej peny.

Nielen mladšiou, ale hlavne menšiou sestrou je línia Ena Micro. Tu spoločnosť Jura ponúka modely Ena Micro 1 a Ena Micro 9 One Touch, ktoré šetria ešte viac priestoru a ocenia ich hlavne náročné domácnosti.

Nech si už vyberiete ktorýkoľvek, môžete sa spoľahnúť, že kávovary Jura Ena sú zárukou prvotriednej kvality.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *