2 mins read

Kávovary Tassimo

Pokiaľ máte radi automatiku, nechcete tráviť veľa času pri nastavovaní alebo obsluhe Vášho kávovaru a pokiaľ ho aj neradi čistíte, kávovary Tassimo sú pre Vás tou správnou voľbou. Ich prepracovaný systém a technológia a, samozrejme, skvelá káva, sú zárukou spokojnosti mnohých zákazníkov po celom svete.

Kávovary Tassimo môžete ovládať skutočne iba jediným tlačidlom. Nič okrem stlačenia príslušného tlačidla nemusíte robiť. Stačí, keď si zakúpite kapsule T-DISC podľa Vášho vkusu. Na každej z týchto kapslí je čiarový kód, ktorý obsahuje informácie o správnom množstve vody, dobe sparenia a presnej teplote vody, a preto bude vždy každý nápoj dokonale pripravený.

Okrem toho v sebe spájajú kávovary Tassimo záruku popredných značiek – či už producenta kávy Jacobs Krönung, výrobcu čokolád Milka či inteligentné technológie spoločnosti BOSCH.

Navyše, každá šálka kávy je v porovnaní s ostatnými ekologická, šetríte vodou aj energiou. Vďaka inteligentného systému prípravy kávy od spoločnosti Tassimo sa na prípravu nápoja, ktorý ste si zvolili, zakaždým používa presné množstvo kávy, čo je zárukou dokonalej chuti a vznikne menej odpadu z kávy, nakoľko pestovanie kávových zŕn patrí medzi činnosti, ktoré produkujú najviac emisií skleníkových plynov na jednu šálku kávy.

Nezohrieva sa celá nádrž s vodou, ale iba dané potrebné množstvo, na základe čoho šetríte vodou, ale aj energiou potrebnou na jej zohriatie. Ďalším plusom je plná recyklovateľnosť používaných kapslí. Tie sa môžu nielen recyklovať, ale aj spáliť, aby sa energeticky zhodnotili.

Kávovary Tassimo sa navyše i samy čistia parou, preto so starostlivosťou o ne nebudete mať skutočne žiaden problém. Obrovským pozitívom je aj ich moderný dizajn a veľa farebných prevedení.

Espresso, Latte, Cappuccino, ale i mnohé ďalšie kávové nápoje dokážete pripraviť len jedným stlačením tlačidla. A ich chuť a vôňa sú dokonalé!