Krásna v každom veku
1 min read

Krásna v každom veku

Každá žena túži byť krásna. Veď ktorá z nás by sa nechal páčiť, byť obdivovaná a milovaná! S pribúdajúcimi rokmi sa mení nielen naše správanie, ale aj náš výzor. Každý rok nám pribudne nejedna vráska na tvári. S bojom proti menším vráskam spočiatku účinne pomáhajú bojovať kvalitné kozmetické prípravky – rôzne krémy, gély či iné pomôcky. Každá žena sa však dostane do fázy, kedy sa účinok týchto prípravkov začne vytrácať. Vtedy prichádzajú na rad špecializovaní odborníci.

Na redukciu mimických vrások tváre je najúčinnejším riešením botox, je to najúčinnejšia metóda vďaka ktorej sa môžeme zbaviť vrások aj bez skalpela. Po aplikácií botoxu pôsobí tvár mladším dojmom a dochádza k vzniku uvoľneného výrazu tváre, čiže vrásky sú vyhladené, dochádza k ich strate. Na aplikáciu botoxu sa môžete objednať aj online.

Foto by: http://www.cosmed.sk/
Foto by: http://www.cosmed.sk/

Botox však nie je vhodný v prípade ak sa na tvári vyskytujú hlboké vrásky, čiže ak došlo k zlomom vo väzive. Pri tomto type vrások je najvhodnejšie zvoliť metódu vkladania výplňových implantátov s obsahom kyseliny hyalurónovej.

Tip na záver: Bližšie informácie nielen o botoxe, ale aj laserovej epilácií či zväčšení pier v Bratislave sa dozviete sa na stránke cosmed.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *