Tipovačka pre každého
1 min read

Tipovačka pre každého

Aj ty si športový fanúšik a pravidelne sleduješ každý zápas v televízií, prípadne si občas pozrieš niečo v repríze na nete? Potom by si mal začať zúročovať tvoje získané skúsenosti a znalosti a premieňať ich na euričká! Predsa ak sleduješ hokej, futbal, tenis, volejbal, či akýkoľvek iný šport, určite máš dobré znalosti o tom, ako sa ktorému tímu darí, či ako úspešný je ten či onen individuálny športovec. Ak si občas spravíš malú stávku na obľúbený tím či športovca môžeš znásobiť svoj vklad a získať nemalú finančnú hotovosť.

Foto by: http://www.tipovaniezapasov.sk/
Foto by: http://www.tipovaniezapasov.sk/

Pýtaš sa, kde môžeš zúročiť svoje skúsenosti a znalosti? Nechceš chodiť do stávkovej kancelárie, pretože máš pocit, že tam chodia len starý páni, ktorý sú už „závislý“ a tipujú neustále? Potom klikni na tipovaniezapasov.sk a získaš základné informácie o tom, ako tipovanie funguje, aké výhody ti ponúkajú jednotlivé stávkové kancelárie a nechýbajú ani typy a triky pre hráčov. Stačí sa zaregistrovať a získaš prehľad o všetkom.

A to nie je všetko! V mesiaci január prichádzajú aj so skvelou tipovacou súťažou. Na stránke tipermesiaca.sk sa môžeš zapojiť do tipovačky a vyhrať voľné tikety do stávkovej kancelárie Fortuna. Stačí len tipovať a šanca na výhru je vysoká. Presné pravidlá súťaže sú uverejnené na stránke, rovnako tak aj ceny, o ktoré sa hrá. Už dlhšie neváhaj a poď hrať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *