Ľudská povaha je zvláštna
2 mins read

Ľudská povaha je zvláštna

Človek si zvykne naozaj na všetko. Kríza je toho dôkazom. Aj v neistých časoch sme stále schopní ušetriť aj z mála. Nikto dnes nemá peňazí nazvyš a predsa vieme vyjsť od výplaty k výplate. Situácia sa už pomaly začína zlepšovať, no stále premýšľame čo a za koľko kúpime.

Foto by: http://www.tipovaniezapasov.sk/
Foto by: http://www.tipovaniezapasov.sk/

Prilepšenie by neodmietol asi nikto, no je rozdielne ako to robíme. Niekto verí v prácu vlastných rúk, a tak sa snaží privyrobiť si na rôznych brigádach, alebo trávi viac času v zamestnaní. Hodiny nadčasu však zaplatí len malá časť firiem a naviac týmto spôsobom asi ešte nikto nezbohatol.

Oveľa ochotnejší sme tak podstúpiť isté riziko. Aj napriek neistote, ktorá stále vládne v našej spoločnosti, sme schopní investovať aj to málo čo máme do neistého výnosu. Tak sa medzi všetky vrstvy dostalo stávkovanie. Vidina zisku, a to pri minimálnej námahe je jednoducho príliš lákavá. Aj tu sa však vývoj zastaviť nedá, a tak môžete pokojne tipovať aj cez internet. Táto pohodlná možnosť dostať sa k peniazom láka nejedného z nás a najmä mladšie ročníky využívajú práve internet.

Starší sú radšej verní svojim zvyklostiam, a tak sa stále darí aj stávkovým kanceláriám. Či už je ich návšteva, alebo kliknutie na internete, tým čo Vás napĺňa vzrušením, nemusíte sa báť, že o svoj koníček prídete. Z tohto nášho správania profitujú najmä tieto spoločnosti. Pozor si však musíte dať sám. Na tipovaní nie je nič zlé, len treba všetko držať v rozumných hraniciach. Výhra určite poteší, no dobre zvážte, aká čiastka nebude chýbať v rodinnom rozpočte ani v prípade prehry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *