Muži varia radšej ako ženy. Prečo?
2 mins read

Muži varia radšej ako ženy. Prečo?

Prieskumy potvrdili, že muži si užívajú varenie viac ako ženy. Niet sa čomu čudovať, ženy v kuchyni strávia oveľa viac času a berú to ako svoju povinnosť. Každodenné varenie je makačka. Muži varia menej často, a tak majú väčšiu chuť stáť pri šporáku a varenie si užiť. Takto zjednodušene by sa dali vysvetliť výsledky v prieskumu. Ale boli časy, keď ste si aj vy užívali varenie, pamätáte si ešte na ne? Stroj času síce ešte nevymysleli, no je tu jeden trik, ktorý vám pomôže opäť si užívať varenie a pripraviť skutočné gastroporno. Čo musíte pre to urobiť?

shutterstock_132881702

Zmeňte prostredie

Zmena prostredia vždy pomôže, keď sa vám zdá niečo stereotypné. Či už ide o rovnakú prácu v novom tíme, o rovnaký život v inom prostredí či o varenie v novučičkej kuchyni. Presne toto je stimul, ktorý by vám vlial chuť a energie do varenia. Ale pozor, nejde len o obyčajnú kuchyňu. Ide o kuchyňu, ktorú by ste si navrhli vy sama podľa vašich predstáv, snov a túžob. Taký menší-väčší raj vo vašom domove.

Už ste rozmýšľali o kuchyni na mieru?

Moderné kuchyne na mieru dokážu premeniť bežný a všedný priestor na niečo úplne nové. Na miesto, kde sa budete cítiť dobre a inšpiratívne. Kde sa nebudete chcieť obmedzovať iba na recepty. Ale budete plná kreativity a budete si vylepšovať a upravovať recepty podľa seba. Ako je to možné? Vy sama ste tvorcom tohto priestoru, vdýchnete do kuchyne kúsok seba. Kuchyňa už nebude nudným miestom, bude to miesto, ktoré vzniklo presne podľa vašich snov.

Výhody kuchyne na mieru

Nezáleží na veľkosti a dispozičnom riešení vašej kuchyne a ani bytu. Kuchyne na mieru tu sadnú ako zadok na šerbeľ. Môžete si vybrať farby, ktoré sa vám páčia, materiál, ktorý je pre vás príjemný, štýl, ktorá je vášmu srdcu blízky. Jednoducho, bude to všetko vo vašej réžii. Kuchyňu najprv uvidíte v 3D vizualizácii, potom vám ju na Slovensku vyrobia, namontujú a dokonca života sa o ňu budú starať. Kde toto všetko dostanete? Navštívte Sramokuchyne.sk a objavte kuchyňu, v ktorej budete znovu rada variť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *