Trápi vás satelit, domáce kino či telefón?
2 mins read

Trápi vás satelit, domáce kino či telefón?

Veľa ľudí moralizuje, že sa na autobusovej zástavke, vo vlaku či v čakárni u doktora nemajú s kým porozprávať, lebo všetci pozerajú len do smartfónov. Málo z nich si však uvedomuje, že na druhom konci telefónu je niekto, na kom dotyčnému záleží. A preto radšej bude hľadieť do telefónu, ako keby sa mal rozprávať s cudzím človekom o najväčšom klišé, ako je počasie, ťažká doba či iná podobne nudná téma. Smartfóny sa stali nielen najlepšími partnermi pri čakaní, ale aj pojazdnými kanceláriami. Preto, keď sa vám pokazí telefón, ako keby vám odpadla vaša pravá ruka. Alebo ľavá, záleží na tom, v ktorej ruke ho držíte.

shutterstock_89533552

Čo s pokazeným mobilom

Prvou otázkou majiteľa pokazeného mobilu je: „A dá sa to ešte opraviť?“ a hneď druhou: „Kedy to bude opravené?“ Rýchlosť je v tomto veľmi dôležitá – hlavne, keď sú ľudia zvyknutí, že počas cesty do práce vybavia prostredníctvom smartfónu väčšinu emailovej korešpondencie. Preto je pre nich rýchly servis mobilov základnou požiadavkou. Ideálne by bolo, keby sa to dalo vyriešiť aj na počkanie. No určite nemôžu čakať mesiac, kým im vybavia záruku a dostanú späť do ruky svoj telefón so všetkými kontaktmi a dôležitými údajmi.

Nejde to? Pôjde to

Potrebujete opravu vybaviť čo najskôr, ideálne na počkanie? Prineste svoj telefón do jedného z kioskov, kde robia opravy mobilov Apple, Samsung, LG, HTC a prakticky všetkých značiek. Na Slovensku nájdete veľa kisokov, kde Vám odborníci radi pomôžu a opravia telefón. Nájdete ich napríklad v Bratislave, ale aj v Nitre, Žiline, Trnave a v celej radi ďaľších miest.  Okrem toho, telefón môžete odovzdať na jednom zo 114 Telekom centier po celom Slovensku, kde sa o vášho neoddeliteľného spoločníka postarajú. Zabudnite na 30 dňové lehoty, aj pri vážnejšom „poranení“ trvajú opravy zväčša 3-4 dni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *