Zväčšenie penis – fakt či mýtus?
2 mins read

Zväčšenie penis – fakt či mýtus?

Hovorí sa, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo. Dá, ale veľa divákov o takéto divadlo nemá záujem. Chcú veľkú hviezdu, ktorá ich svojím výkonom strhne. Ale zase nie príliš veľkú, tie bývajú namyslené a je to s nimi ťažké. Aj preto veľa mužov túži, aby sa bezbolestné predĺženie penisu stalo skutočnosťou a oni si tak mohli trochu pomôcť a urobiť radosť svojim partnerkám. Akými spôsobmi sa dá však dostať k väčšiemu prirodzeniu bez toho, aby ste sa museli riadiť ľudovým porekadlom: Ak máš malého, nezúfaj, strč ho do úľu a zabúchaj.

shutterstock_136921391

Tabletky sú strata času a hlavne peňazí

Keď ste hľadali ako zväčšiť penis, určite ste sa dostali k množstvu odporúčaní na skvelé tabletky, vďaka ktorým vám vaše prirodzenie narastie už za dva týždne o 4 cm alebo za mesiac o 8 cm. Nuž, jediné, čo sa stane, keď si takéto tabletky kúpite, bude vyhodenie peňazí do vzduchu a kúpa predražených cukríkov, ktoré vám nebudú ani chutiť. Tabletky na zväčšenie penisu sú lož. Zabudnite na ne.

A čo chirurgický zákrok a cvičenie? 

O cvičení, naťahovaní a strečovaní penisu si môžete prečítať celé eseje, no aká je pravda? Môžete si ho trochu zväčšiť a aj to iba dočasne, no hrozí vám pri tom veľké riziko poškodenia svaloviny a neskôr budete mať problémy s erekciou. Chirurgický zákrok je účinný, no ide o veľmi bolestivú operáciu, ktorej výsledok nemáte nijako zaručený. Tiež sa môže stať, že po operácii sa síce zobudíte s väčším penisom, ale aj s erektilnou dysfunkciou. Existuje teda niečo, čo vám pomôže?

Poznáte Phallosan?

Predlžovač penisu Phallosan a jeho účinky sú potvrdené potvrdená štúdiou 8. Kongresu Európskeho združenia pre sexuálnu medicínu v roku 2006. 36 pacientov z 36 dosiahlo nielen predĺženie penisu, ale aj zväčšenie jeho objemu. Extender Phallosan predĺžil dĺžku penisu v pokoji priemerne o 3,6 cm a pri erekcii o 2,9 cm. A to sú čísla, ktoré stoja za skúšku, čo poviete?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *