Čo rieši jednodňová chirurgia?
2 mins read

Čo rieši jednodňová chirurgia?

Pre pacientov so syndrómom bieleho plášťa je návšteva lekára stresujúcim zážitkom. Aj tým, čo inak majú ukážkový krvný tlak, sa jeho hladina medzi bielymi stenami v ordináciách dokáže povážlivo zdvihnúť. Pre takýchto pacientov je v tú chvíľu dôležité jediné – stráviť čo najmenej času v nemocnici.

Vykonať odborne bezchybný zákrok a stráviť v zariadení len toľko času, koľko je neodkladne nutné. Presne toto svojim zákazníkom ponúka Centrum Kramáre, klinika jednodňovej chirurgie. V kompetencii odborníkov tu sú urologické operačné zákroky, chirurgia ruky, hlavy a krku, ale aj estetická chirurgia.

Estetická chirurgia
Estetická chirurgia

Kde nedopriala príroda, tam pomôže lekár

Vzhľad človeka hral veľkú úlohu v každej dobe a v každom čase. Náš zovňajšok tvorí našu osobnosť a je jedným z prvých signálov, ktoré vysielame pri komunikácii s okolím. Azda aj preto máme snahu vyzerať čo najlepšie. Preto kde zlyhala príroda, dnes už dokáže pomôcť lekár – odborník. Či ide o korekciu odstávajúcich ušníc, zväčšenie alebo zmenšenie prsníkov, aplikáciu botoxu alebo chirurgickú úpravu vonkajšieho nosa a viečok, toto všetko sa dá vypilovať pri jednodňovej chirurgii za čas, ktorý nepresiahne 24 hodín strávených na klinike. Zákroky sú navyše vykonané spravidla v lokálnej anestézii.

Laser v medicíne

Použitie lasera už nie je otázkou sci-fi románov, ale deje sa v reálnom lekárskom živote každý deň a využíva ho aj estetická a plastická chirurgia. Odstránenie znamienok laserom rovnako ako odstránenie chĺpkov podobným spôsobom je na poli vyspelej estetickej chirurgie bežnou praxou. Laser je navyše účinný aj pri hojení pooperačných rán či jaziev, ktoré si však v niektorých prípadoch vyžiadajú chirurgickú korekciu.

Lekári a sestričky z Kramárov

Na tieto a mnohé ďalšie zákroky, ktoré nevyžadujú dlhodobú hospitalizáciu, sa zameriava klinika jednodňovej chirurgie Centrum Kramáre. Zariadenie disponuje najmodernejším lekárskym vybavením, ktoré sa v rukách odborne fundovaných lekárov stáva maximálne účinným. Samozrejmosťou je tiež ústretový prístup a starostlivosť naozajstných sestričiek z Kramárov. Spolu s lekármi tvoria dokonale zohratý a jednoliaty kolektív, ktorý sa postará o vaše zdravie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *