Urobte deťom super oslavu – najmite si profi cateringové služby
2 mins read

Urobte deťom super oslavu – najmite si profi cateringové služby

Poznáme to z amerických filmov. Dieťa oslavuje narodeniny a rodičia mu zorganizujú super oslavu pre kamarátov a spolužiakov. U nás tak ďaleko nie sme. Pritom nám v tom nič nebráni. Profi cateringové služby sa dajú objednať aj u nás.

Už zorganizujeme party pre kamarátov dieťaťu doma. Upečieme tortu a do mikrovlnky strčíme popcorn. Alebo v menšom urobíme oslavu v McDonalde. To ale zďaleka nie je tá veľkolepá americká detská párty, akú naše deti poznajú z filmov. Poďte ich prekvapiť. Catering nie je len pre firemné oslavy.

Na firemnú oslavu si cateringové služby objednávame bežne. Pre domáce oslavy zatiaľ nie, už vôbec nie na tie detské. Čo je veľká škoda. Cateringové služby sú u nás už na rovnako vysokej úrovni ako v zahraničí.Predovšetkým catering v Bratislave vie ponúknuť top služby v tejto oblasti. Poďte sa pozrieť, ako môže dokonalá oslava detských narodenín vypadať.

Jedlo, ktoré deťom chutí

Torta musí byť, ale… Zabudnite tentokrát na to, že by mali deti jesť hlavne zdravo. Dajte im to, čo milujú. Dobrý catering ponúka aj varenie naživo, a to sa bude deťom páčiť. Na záhrade či v obývačke môže profi kuchár piecť po celú doby oslavy francúzske palacinky. Že to zvládnete aj vy, a za cenu múka, mlieka a džemu? Z kuchára budú mať deti neuveriteľný zážitok, z „dozorujúcej“ maminky s palacinkárom rozhodne nie. Podobne je to s grilovaním.Cateringová firma sa postará o gril aj samotné grilovanie. A určite to budú špecialitky, ktoré nesklamú detské jazýčky. Čo by povedali trebárs na steak s marshmallow?

Barman patrí aj na detskú party

Zabudnite na nudné pitie. Chce to barmana a super detské kokteily. Samozrejme bez alkoholu. A tých sa dá vymyslieť neuveriteľné množstvo. Barman sa naviac dokáže postarať aj o zábavu. Barmanská show deti určite zaujme.

A čo iný program?

Pokiaľ robíte záhradnú party, prenajmite si program pre deti. Môže ísť o rôzne športové atrakcie spojené s ukážkami. Prenajať sa dajú rôzne skákacie atrakcie, trampolíny či nafukovacie kĺzačky. Nezabudnite ani na hudbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *