Zahoďte predsudky
2 mins read

Zahoďte predsudky

Aj vás zlákalo cestovanie po svete a štandardné služby cestovných kancelárií vám príliš nevoňajú alebo si ich nemôžete dovoliť. Nevešajte svoje cestovateľské sny na klinec a pripojte sa k nadšencom cestovania na vlastnú päsť. Tento typ cestovania môže byť pre väčšinu ľudí ešte stále netradičný a hlavne nebezpečný. V dnešnej dobe vďaka internetu to nie je žiaden problém. Dovolenka, či letecký výlet na predĺžený víkend sa dá naplánovať do posledného detailu priamo z pohovky vášho príbytku. Vyžaduje si to však trošku viac energie v plánovaní a vybavovaní.

Foto by: http://www.letenky.sk/
Foto by: http://www.letenky.sk/

Samozrejme to nemusí vyhovovať každému, má to svoje výhody aj nevýhody. Na vlastnú päsť sa môžete vybrať doslova kdekoľvek a nemusíte pri tom siahať hlboko do vrecka. Máte viacej možností na výber a to, kedy, výber letísk a letecké spoločnosti. Platí, že je najvýhodnejšie si kúpiť letenky niekoľko mesiacov vopred a nečakať na poslednú chvíľu. Oplatí sa sledovať poklesy cien. Na stránke letenky.sk sa dajú využiť špeciálne akcie leteniek. A rovnako aj ubytovanie. Daná stránka vám ponúka viac ako 210 000 hotelov  po celom svete s referenciami a zľavami do 75 %. Odvážnejší si môžu objednať obed len s polpenziou alebo raňajkami a chodiť celý deň spoznávať okolie a krajinu, ochutnávať lokálne špeciality v miestnych reštauráciách. Majú voľný výber každodenného programu. Výhodou je práve rozmanitosť dovolenky.

Nás zaujala destinácia Kodaň, je nepochybne najzelenejším mestom s neopísateľnou atmosférou a množstvom pamiatok, múzeí a atrakcií. Ak oslovila aj vás letenky do Kodane, pozrite si ich ponuku po kliknutí sem.

Cestovanie na vlastnú päsť je zaručene fascinujúcim zážitkom s poriadnou lekciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *